22 Temmuz 2014

Kids Aloud Yaz Okulu Kaydımızı Haksız Yere İptal Etti!

Çocuğumu Kids Aloud Yaz Okulu'na eğitim dönemi için kayıt ettirdim. 3 günlük süre içerisinde tarafıma uyum süreciyle ilgili herhangi bir geri dönüş yapılmaması ve internet üzerinden ilgili şube hakkında şikayetler üzerine görüşmeye gittim ve bu durumu anlattım.

Uyum süreci olduğu ve alışma dönemi için zaman istediklerini ama tabiki kararı benim vereceğimi ifade ettiler. Yaz okulu sürecinde bu adaptasyonu göreceğimizi ve sonrasında olumsuz bu durum olursa kaydı yeniden değerlendireceğimizi belirterek kurumdan olumlu bir şekilde ayrıldım.

Yarım saat sonrasında tarafıma gelen telefonda yedek kayıtlar nedeniyle kaydımı iptal ettiklerini belirtiler. Veli güvensizliğini böyle çözdüler.

Emel 8.033 Okunma

Cevaplar

  • Kids Aloud Yaz Okulu Temsilcisi11 Kasım 2014

    Sayın Emel SOYTAŞ; Öncelikle İngiliz Kültür Eğitim Kurumları bünyesinde bulunan anaokullarımızı tercih ettiğinizden ötürü teşekkür ederiz.Tarafımıza hangi temsilciliğimizle ilgili şikayetiniz olduğunu belirtmeniz halinde ilgili temsilciliğimizle iletişime geçip tarafınıza bilgilendirmede bulunacaktır. Saygılarımızla İngiliz Kültür Genel Merkez

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön