Kiana Güzellik Merkezi Sözleşmeyi İptal Etmeyip Avukata Verdi.

Gizem Y. |

2 sene önce Mecidiyeköy'de yoldan çevrilerek ve üniversite öğrencisi olduklarını söyleyerek yukarı çıkıp fiyat sormamın onlara katkıda olacağını söyleyerek beni yukarı gönderdiler ve farkında olmadan 5 dk. içinde öyle böyle diyerek senet imzalattılar. Birkaç seans gittim ve alerji yaptı. Doktor raporuyla birlikte iptal ettirmek istediğimi söyledim ve zorluk çıkarmadan iptal ettiler. Yanı öyle söylediler.

Aradan 2 sene geçti ve avukat arayıp 2 katı para istedi. Ben BİMER sayfasına şikayette bulundum, kaymakamlıkta tüketici hakları hakem heyeti var oraya başvurdum. Ben hepsini yaptım ve Cumhuriyet Başsavcılığı'na da gideceğim.

Etiketler :

Personel Davranışı Epilasyon Fiyat ve Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 16 Ocak
    16:33

    Merkezimiz için sahada görev yapan çalışanlarımız kesinlikle üyelerimize ısrar etmemekle birlikte, merkezimizde müşterilerimize istedikleri ihtiyacı olan uygulamaları profesyonel ekibimiz anlatmaktadır. Üyemiz yapılacak işleme kendisi karar verip,fiyat konusunda onay verdikten sonra senet işlemi ve ücretlendirme yapılmakta. Eğer doktor raporu ile iptal edilen bir durum söz konusu olursa, üyelerimize senetleri geri teslim edilmektedir. Bu gibi durumlarda avukat tarafından arama yapılıyorsa mutlaka merkezimize başvurulması gerekmektedir.

    İyi çalışmalar