10 Mayıs
Yorum Yap
#10425656

Kia Sportage Kaza Anında Hava Yastığı Açılmadı!

2012 model Kia Sportage aracımla 08.04.2018 tarihinde kaza yaptım ve aracım perte çıktı. Aracım Gebze Ford Otomotiv servisindedir. Kaza raporlarında tamamen ben haklı durumdayım. Ben aracımla ana yolda giderken yan yoldan araç çıkıyor ve ben sol önden arabaya vuruyorum ve benim arabanın ön tarafı tamamen gidiyor oda ahiretten karsısındaki yan yoldaki duran aracada vuruyor ve ekte fotoğraflarda göreceksiniz yan yana gelmiş şekilde duruyoruz.


Aracımda emniyet kemerleri de takılı durumda olmasına karşılık hava yastıklarının hiç biri açmadı. Hatta yan koltukta oturan annem kafasını yan cama vurmuş durumda ve yaralanma raporları da bulunmaktadır.


Not: Şimdi Şunu da belirtmek isterim ki perte çıkan bir araç ve yaralanan insan var. Hava yastığı açmadığı için, kimse gelip te bana efendim sensörler denk gelmemiş demesin onu belirteyim öncelikle.

Ahmet 8.832 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet12 Mayıs

    Sadece tesekkürmü bu ne ya

  • Kia Temsilcisi10 Mayıs

    Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Görüş, öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no'lu Kia İletişim Merkezimizden de bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları