16 Eylül 2015
#3739860

Kia Servis Hizmeti Kusuru

İstanbul Bayraktar bayinizden Mayıs 2015'de sıfır olarak aldığım rio aracımı 1800 km'de Ankara Opal otomotive bıraktım. Şikayetim rölantide gelen enjektör sesiydi. Bunun üzerine servis showroom'da bulunan bir araçtan enjektör söküp denediğini ve sesin kesildiğini söyledi. Ancak ses 3000 km'de tekrarladı ve servise gittiğimizde enjektörün değişmemiş olduğu Bosch servise ayara gönderilip tekrar takıldığını söylediler.


Aracı tekrar bıraktım ve sesi duyamadıklarını söyleyerek aracı bir hafta sonra teslim ettiler. Aracımda rolanti de gelen enjektör sesi gün içinde ara ara devam etmektedir. Araç üzerinde bulunan enjektörlerin garantiden değiştirilmesini talep etmekteyim.

Osman Osman 1.373 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kia Temsilcisi16 Eylül 2015

    Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizdende bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları