27 Haziran 2018
Yorum Yap
#10604532

Kia Rio Servis Sorunu!

2015 model Kia Rio aracım yaklaşık 1,5 ay önce servise 75000 bakımına götürdüm. Araçta bakım dışında herhangi bir şikayetim olup olmadığını sordular bende bazen çalışma esnasında motordan ses geldiğini söyledim, bunu not ettiler, sonra araç bakımdan çıktıktan sonra triger setinden geldiğini videoya çekip garanti kapsamında çelik motora yollayacaklarını söylediler. 2 hafta içinde triger setinin değişimini onaylandığını söylediler. 22.06.18 cuma sabahı aracı servise bıraktım, ertesi gün 12 gibi teslim edeceklerini söylediler, cumartesi sabah 10 gibi aradığımda 12 gibi geleceğim herhangi bir sıkıntı olup olmadığını sorduğumda hazır gelip alabilirsiniz dediler.


Servise gittiğimde aracı teslim edemeyeceklerini parçası eksik olduğunu söylemeleriyle şok geçirdim resmen peki neden bilgi vermiyorsunuz deyince çok kronik bir cevap haklısınız efendim... Anlamadığım nokta sabah arıyorum teslim edeceğiz diyorlar serviste parça eksik gelmiş diyorlar gerçekten şaka gibi hiçbir şey söylemeden çıktım gittim. 25.06.18 sabah servisi aradığımda saat 15.00 gibi teslim edeceğiz dediler, gerçekten teslim ettiler. Bu sefer ama bana yapılan işlemlerle ilgili ne bir kağıt, ne bir açıklama ne de bir bilgi verildi aracın gerçekten zincir setinin değiştiğine bile şüpheleniyorum...

Murtaza 3.780 Okunma

Cevaplar

 • Murtaza06 Aralık 2018

  Nasıl bir ilgili biriminiz varsa çok ilgililer hala irtibata geçecekler?

 • Murtaza12 Ekim 2018

  Sanırım müşteri temsilcisi çok yoğun hala yazılı bir dönüş yapılmadı tarafıma?

 • Murtaza03 Temmuz 2018

  Merhaba dün müşteri temsilcisi aradı burada yazdıklarımı onlara da anlattım tekrar geri dönüş yapacaklarını söylediler cevap gelince buradan tekrar paylaşacağım.

 • Kia Temsilcisi27 Haziran 2018

  Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Görüş, öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no'lu Kia İletişim Merkezimizden de bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler