29 Ocak 2014 #2264586

Kia Otomotiv Aracımın Koltuk Döşemesi 3 Ayda Ağardı

Aracımızı henüz sıfırken ön cam dahil 3M marka film çektirip teslim aldık. Uzun yol yapmayan aracımızda, aracı kullanan şoförün terlemeye sebep verecek şekilde klima kullanmadan yolculuk yapması da söz konusu olmadı ve yine koltukların tamamında ( oturak, sırt ve bel kısımlarında) bu ağarma neredeyse eşit şekilde meydana geldiği için açık camdan su almıştır gibi bir nedeni de kabul görmüyoruz.


Aracımızda sigara dahi içilmemiş, hatta bir kez dahi koltuk yıkama yada kimyasal bir sıvıyla koltuk temizleme işlemi yapılmamıştır. Koltuk kılıfları garanti kapsamında değiştirilmesini ve mağduriyetimizin giderilmesini yetkili inallar servisten talep ettik. 3.kez ve son başvurumuzun da cevapsız kaldı.

Letifşah 955 Okunma

Cevaplar

  • Letifşah04 Şubat 2014

    TANIDIĞIM SELAM VERDİĞİM HERKESE KİA MARKASINI KÖTÜLEYİP, BİR KİŞİNİN DAHA KİA SAHİBİ OLMAMASINI SAĞLIYCAM.

  • Kia Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimiz'den de bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön