02 Ocak 2014
Yorum Yap
#2208741

Kia Otomotiv Aracımın Garanti Kapsamı!

2011 Model aracımın periyodik bakımları için servise götürdüğümde. Direksiyonum da bulunan soyulmaları garantiden değiştirmek istediğimi belirttim. Lakin aracımın garantisiz olduğu belirtildi, Bunun akabininde Kia Otomotiv müşteri hizmetlerini arayıp sorunu bildirdiğimde.


Müşteri temsilcisinin sanayi tamircisi ağzıyla benim aracımın kullanıcı kaynaklı garanti dışı olduğunu ifade etmesi gerçekten canımı sıktı. X bir marka aracımda 70 bin bakımlarında servisin vites topuzumu direksiyonumu el freninin kolunu değişmesini dile getirmem. Temsilcimizi pek hoşnut etmeyip bu bizi bağlamıyor demesi de tuhaftı. Benim merak konum aracımın hangi aksamının garantili oluşuydu? Ampuller falan garantili sanırım.

Mehmet Mehmet 1.654 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı08 Ocak 2014

  Eyüp Kia mar oto'ya çok içten teşekkürlerimi iletmek isterim. Gerçek servis anlayışı, Gerçek müşteri memnuniyeti, güleryüz.. Teşekkürler kia ailesi...

 • Kia Temsilcisi08 Ocak 2014

  Sayın Dirlik, Konuyla ilgili olarak bize yaptığınız başvuruya istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş,bilgilendirme yapılmıştır.Aracın onarımı garanti kapsamında yapılacaktır. Saygılarımızla.

 • Mehmet07 Ocak 2014

  Henüz yapılmadı dikkatinizi çekerim.

 • Mehmet02 Ocak 2014

  bildirim yerine çözüme ulaşabilsek daha mantıklı olabilirdik sevgili kia ailesi.

 • Kia Temsilcisi02 Ocak 2014

  Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizdende bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları