27 Temmuz 2013

Kia Otomotiv Aracım Servisten Kusurlu Teslim Edildi!

Kia Sorento aracımı Ankara’da bulunan Başayar yetkili servise götürdüm. Aracı teslim almaya gittiğimde önce ödeme yapmam daha sonra teslimat formunu imzalamam istendi. Aracımı aldığımda otomatik antenin çalışmadığını fark ettim. Yetkililere bildirdiğimde bana birçok parçanın sökülmesi gerektiği, bunların zaten bozulduğunu anlatıp yapamayacaklarını söylediler.

1) Araç müşteriye teslim edilmeden neden teslimat formu imzalatılıyor.
2) Servis araca teslim edilirken her tarafı kontrol edilerek teslim alınıyor, yani yetkili servis aracın sorumluluğunu almış oluyor. Buna rağmen sağlam olan antenim nasıl arızalı teslim edilebiliyor.

Vural 769 Okunma

Cevaplar

  • Vural02 Eylül 2013

    Tarafımla irtibata geçilmesi "yardımcı olamıyoruz, kusura bakmayın" cevabı içindi. Sırf cevap vermiş olmak için yazılmış bir yazı bu. Resmen sağlam antenimi bozarak teslim ettiler.

  • Kia Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın Gürkaş, Konuyla ilgili olarak bize yaptığınız başvuruya istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş,bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla.

  • Vural30 Temmuz 2013

    Hicbir sekilde ger donus olmadi. Aracimdan memnunum ancak kesinlikle kia servislerini onermiyorum. Hem asiri pahali hem de görüldüğü gibi ilgisizler...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön