25 Nisan
Yorum Yap
#10373429

Kia Direksiyonda Oluşan Kronik Deri Kavlaması!

Aracım 94 bin km'de olmasına rağmen üstündeki zar gibi deri tamamen kavlamış durumda. Aracı her kullandığımda parça parça kalıntılar gelmeye devam ediyor. Şu ana kadar tüm bakımlar yetkili servisten yapılmış olmasına rağmen iyi niyet garantisi ve 5 yıllık garantiyi göz ardı edip 2 yıl geçmiş yapılabilecek bir şey yok demek çok saçma. Sırf bu sebepten dolayı aracı satıp H***marka bir araç alacağım. Yazık günah, insanlar bir dolu para verip araç alıyor ve akabinde bariz kronik problem olan şeyleri bile yasal garantisi bitmiş diyerek çözümlemiyorsunuz. Her ay 1 tane şikayetim var bu firmaya aracı satsam da şikayet etmeye devam edeceğim. İnsanlar bilinçlensin. Kia'nın ana firmasına da Çelik Motor'u şikayet etmek için mesaj atacağım.

Samet 2.635 Okunma

Cevaplar

  • Samet10 Temmuz

    Direksiyon dersinin kavlaması ile alakalı geçmişte şikayet yazmıştım. Hiçbir şekilde olumlu bir dönüş sağlanmadı. Bir çok kişi bu problemden şikayetçi, problem kronik olmasına rağmen halen çözüm ile ilgili bir çare sunmuyorlar. Geçen ay direksiyon tuşları karıştırması ile ilgili yetkili servise gittim, bir kez karıştırdı kendi kontrol ettiğinde ve tekrar yaparsa gel dedi, halbuki karıştırdığına kendide şahit oldu lakin kimse kendi üstüne iş almak istemiyor Kia servislerinde. Tuşların karıştırma sorunu aynen devam etmekte. Direksiyon simidinin soyulması kronik, ve çözüm sağlanmalı. 2 yıl yasal süreç diyerek ilgilenilmiyor fakat sorun kronik 94 bin km de aracın direksiyon simidi neredeyse komple soyulmuş durumda. Sorunum çözülene kadar şikayetim bu kanaldan devam edecek.

  • Samet25 Nisan

    Yahu bırakın otomatik cevap siz ilgilenmeyin kardeşim, ilgilenemiyorsunuz.

  • Kia Temsilcisi25 Nisan

    Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Görüş, öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no'lu Kia İletişim Merkezimizden de bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler