18 Eylül 2017
Yorum Yap
#9476205

Kia Cerato Bozuk Lastik!

2016 yılında Kayseri İncar'dan Kia Cerato Comfort aldım. Araçta sesten dolayı Opal Ankara'ya gittim. Disklerde aşırı balans demiri vardı. Sıfır arabada olmaz dedim, onlar normal dediler. 19000 kilometrede yine aynı servise gittiğimde şanzımandan ses geliyor dediğimde kontroller yapıldı ve üzerinde bulunan Nexen marka lastiklerin atlama yaptığı ve bozuk olduğu söylendi.


Kia çelik motoru aradığımda bu durumun kendileri ile alakalı olmadığını, lastik firması ile bağlantıya geçmemi istediler. Genel müdürlük yazılı cevap istememe rağmen telefonda temsilcilere öğretilmiş bir metin söylemektedirler.


Ben aracı Kia'dan aldım. 3. kişilerle muhatap olmamı sağlayan bir distribitör böyle kaliteli bir aracın gerçek değerini bulmasını engelliyor. 3. kişilerle muhatap olmadan servisinden verilen (zorla alınan) rapor ile lastiklerimin yenilenmesini istiyorum.

Tanju Tanju 25.342 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Kia Temsilcisi18 Eylül 2017

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Görüş, öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizden de bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları