07 Haziran 2018
Yorum Yap
#10532738

Kia Çelik Motor Güvensizlik Abidesi!

'2012 model Kia Ceed aracımın tüm bakımlarını Antalya Kia Kırmızıtaş ve Kia Günlas firmalarında yaptırdım. Firmaların çelik motorla aralarında bulunan sorunlar nedeniyle neden müşteri mağdur oluyor anlam veremiyorum. Aracımın garanti süresi bitmeden servise gittiğimde birkaç arızalı parça bildiriminde bulundum. İlgili departman bana onaya göndereceğini onaylanırsa şayet değişim gerçekleşeceğini söyledi. Bu söylediğimin üzerinden 1 ay kadar süre geçti sonra ben günlas Antalya firmasını aradım ve durumu sordum. Çalışan arkadaş bana biz Kia'yı bırakıyoruz artık tekrar Kırmızıtaş'a gideceksiniz dedi. Kırmızıtaş'ı aradım servis müdürüne durumu anlattım. Tüm bakımlarınız bizde yapıldığından iyi niyet garantisi geçerli olur mağdur etmeyiz sizi ancak Kia'yı almamız prosedürleri 1-1,5 ay sürecek sonra talep oluşturalım dedi. Ve onaylanmadı garanti dışı kalmışsınız dediler.

Bahri Bahri 3.548 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Bahri07 Haziran 2018

    Aracımın Tüm bakımlarını Kia Servisi Antalya Kırmızıtaş ve sonra devrettikleri Günlas Firmasında yaptırmama rağmen insanları garanti süresinde mağdur ettiklerini düşünerek Kia marka araç alma tercihinde bulunun. Servis ve müşteri temsilcileri 10 üzerinden sıfır. Çelik Motoru arayıp durumu anlatıyorum. Ne yapmam lazım servisteki arkadaşları kaldırıp bilgisayardan biz kendimizmi yazıcaz değişecek parça talebini biz mi istiycez. Yazık çok yazık. Aracım şu an garant dışı kaldı. Firmaya diyorum ki tamam mağdur ettiniz bari ilgili parçayı müşteriyi kazanmak adına fiyat indirimine gidin. Çelik motorun verdiği cevap servisle müşteri arasına giremiyoruz. :) Hangi servis 1 yıl içerisinde Kırmızıtaş, günlas oldu. Günlas tekrar kırmızıtaş oldu. Kırmızıtaş Balaban olmuş. Önceliğiniz müşteri müşteri memnuniyeti olması lazım çelik motor. Servisinize harcadığım tüm paralar haram olsun Çelik Motora

  • Kia Temsilcisi07 Haziran 2018

    Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Görüş, öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no'lu Kia İletişim Merkezimizden de bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları