06 Şubat 2018
Yorum Yap
#10099289

Kia Aracım Geri Vitese Bazen Geçmiyor!

2016 Kia Rio Concept sıfır araç aldım ama aldığımdan beri aracım geri vitese girdiğinde sıkıntı yapıyor, servise götürdüm aracımın geri vitesi düz şanzıman olduğu için böyle bir sıkıntı yaptığını bunun normal olduğunu belirttiler ama ben aynı modelde araç sahiplerine böyle bir sıkıntılarının olup olmadığını sordum, bizim araçlarımızda böyle bir sıkıntı olmadığını söylediler.


Tabi doğal ben tekrar servise gidip durumu izah ettim, baskı balata değişimi yaptılar ama gene düzelmedi tabi doğal olarak servise sorunun düzelmediğini söyledim, bizim başka bir şey yapamayacaklarını gerekirse Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurmamı söylediler. Yani beni başından saldılar sorsak gayet iyi bir firma olduklarını söylerler yani aracı satana kadar...

Atila Atila 11.235 Okunma

Cevaplar

  • Kia Temsilcisi06 Şubat 2018

    Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Görüş, öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no'lu Kia İletişim Merkezimizden de bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları