15 Ağustos 2014

Kia Tekrarlayan Turbo Arızası Sorunu!

2011 model 46000 km deki Kia pro ceed aracım garantisi devam etmesine rağmen turbosu değişmemektedir. Bu aracın daha öncede iki kere turbosu değişmiş olup bu kez üçüncü olacaktır fabrikasyon arızası vardır diyorum başlarından savıyorlar gereğinin yapılmasını rica ederim.

Murat 2.193 Okunma

Cevaplar

  • Murat 19 Ağustos 2014

    Aracımda herhangi bir modifikasyon bulunmamaktadır.Bu aracın bilirkişi tarafından incelenmesini sağlayıp yasal işlem yapılacaktır.Garanti kapsamı beş yıl olan bir aracı çeşitli bahanelerle başınızdan savamazsınız.

  • Kia Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Sayın Mural, Tarafımıza yapmış olduğunuz başvuruya istinaden talebiniz değerlendirilmiştir.Ancak garanti kitabımızın 3. sayfanızda da belirtildiği üzere araç üzerinde gerçekleştirilen modifikasyon,değişiklik vb. gibi durumlarda oluşan arızalarda garanti kapsamında malesef destek sağlayamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla.

  • Kia Temsilcisi15 Ağustos 2014

    Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizdende bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön