Kia Sorento Jeep Arızasına Fahiş Ücret Çıktı!

Bayazıt M. |

20 gün önce istanbulda 2009 model Kia Sorento bir Jeep aldık arabayı Van'da kullanıyorum arabam geçen gün hararet yaptı eve getirdim ertesi gün Van Kia yetkili bayii götürdüm araca baktılar daha önce bakımları yapılmış bana radyatörün yanmış dediler üst reflekte değişecek dediler yaklaşık 3000 tl masraf çıkardılar motordan anlamadığım için bu kadar masrafı fazla buldum gerçekten hararetten dolayı bu dedikleri yazdıkların masrafların doğru olup olmadığını bilemiyorum bu konuda sizden yardım istiyorum saygılarımla.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bayazıt M.
  03 Eylül
  14:22

  öncelikle şikayetvar.com a teşekkür ederim göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı.aynı tutumu malesef kia servisinden göremedim.aracımla ilgili sorunu çok yüksek bir fiyata yaptılar.Samimiyetimle söyleyebilirim ki araçtan ve motordan anlamıyorsanız size bir düzine eksik listesi çıkarıyorlar. yapacak bişey yok diyorsunuz ve mecburen bu parayı ödüyorsunuz.Eminim ki şikayetvar.com bu konuda firmayı daha çok sorgular yaptırım konusunda ne yapabilirsiniz onu bilemiyorum tekrar teşekkür ediyorum.

 • 11 Ağustos
  10:14

  Değerli müşterimiz,
  Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.

  Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizdende bizlere ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.