28 Eylül 2015

Kia Sattığı 5 Aylık Aracın Bile Arkasında Durmuyor!

Aralık 21 2014'de Kia Sportage aldım. Adamlar satana kadar sonra selam bile vermiyorlar. 3 ay içinde sıfır aracın ön konsolunda güneşte kalmaktan dolayı parlak daireler çıkmaya başladı ve kesinlikle kaybolmuyorlar. Toz bile alınmıyor ve iz kalıyor. Bu araç hiç güneşte kullanmıyacakmıyız.

İstanbul'da ki, 3. bayisine de gittim neredeyse selam bile vermiyorlar. Bir de bana utanmadan garantili aracımı araç temizlik şirketine götür temizlet diye kabalık yapıyorlar. Resmen kabalık. Sen kendi sıfır garantili aracının kusurunu servis yerine başka şirketlere mi gidip yaptırıyorsun. Bir de seni müdür yapmışlar. Bir daha, bedava Kia bile verseler selam vermem.

İbrahim 986 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim 27 Aralık 2015

  arkadaşlar son durumu yazıyorum. Kia nin hiçbir bayisinden bana olumlu yanıt gelmedi. Bende en sonunda zararsiz aracımı sattim ve Allah a şukur kur_tul_dum... Bir daha Kia mi Allah gostermesin o gunleri bana... .

 • İbrahim 30 Eylül 2015

  Evet arkadaşlar Kia müşteri hizmeleri şimdi aradı oda kullanıcı hatası diyor. Lekeler çoğalırsa tekrar bayi ye gidip tespit ettirin diyorlar. Ben eresin Kia ya ilk gittiğimde leke bir taneydi şimdi gittiğimde ise leke sayısı 3.oradakilerde özellikle beni tanıdılar, hepsi biliyorlar. acaba çoğalırsa dediğinden kasıt 20,30 mu? Ben hakkımı artık tüketici hakları mahkemesinde arayacağım. Benim hakkımı yediler. Resmen alenen gasp denir buna. Sonuç ne olursa ben hakkımı helal etmiyorum. Aracımı satılığa çıkarttım. Bundan sonra Kia nın önünden bile geçmem, eşime dostumada tavsiye etmem...

 • İbrahim 30 Eylül 2015

  Konuyla ilgili eresin Kia red cevabı geldi diyor. müteri hizmetlerini arıyorum daha henüz cevap gelmedi bekleniyor diyor. ben soruyorum bu nasıl iş. ayrıca eresin Kia nın bana red cvb kullanıcı hatasıymış. Fakat hiç alakası yok kullanmakla. Güneşte çoğalıyor lekeler. Ne yani güşeşte biz araba kullanmayacakmıyız. ve ayrıca eresin Kia çalışanları fabrikasyon hatası var diyor yüzüme karşı ama kullanıcı hatası diye de bana red geldi diyorlar. ben bunların hangisine inanıcam. ikisi de Kia çalışanları. biri suç bizde diyor diyeri sizde diyor. kiadan isteğim, bEN yeni araç istemiyorum. bu ayıplı konsolumu değiştirsinler yoksa hakkımı tüketici mahkemelerinde arayacağım. adamlar birbirlerinden habersiz ya

 • Kia Temsilcisi28 Eylül 2015

  Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizdende bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön