11 Kasım 2013

Kia Otomotiv Test Sürüş Randevusuna Rağmen Sürüş Yapamadım!

Kia Sportage marka modelli araç için web sitesi aracılığı ile Eresin Kia bayi ile iletişime geçip test sürüşü randevusu aldım. Bana hafta içi 8:30-18:30 hafta sonu 8:30-18:00 saatleri arasında dilediğim zaman sürüş yapabileceğim mail olarak bildirildi.

10/11/2013 tarihinde Eresin Kia bayine gidip randevu aldığım arkadaşı sordum ancak kendisinin orada olmadığını öğrendim. Görevli arkadaşa test sürüşü randevum var bunun için geldim dediğimde bana pazar günü test sürüşü yapamayacağımı söyledi. Ben kendisine tarafıma atılan maili gösterdiğimde ve pazar günü hafta sonu sayılmıyor mu dediğimde bana hangi araca bakıyorsunuz buradan bakın fikrini verdi. Eksik olmasın çok yardımcı oldu.

Arda 906 Okunma

Cevaplar

  • Kia Temsilcisi11 Kasım 2013

    Sayın Başaran, Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili olarak bize yaptığınız başvuruya istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş,bilgilendirme yapılmıştır.Yetkili bayimiz tarafınıza dönüş sağlayacaktır. Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no'lu Kia İletişim Merkezimizden'de bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön