03 Ocak 2014

Kia Otomotiv Sportage Aracımda Tork Konvertörü Arızası Var!

2006 model Sportage aracım var. Hemen hemen Tüm spotage'larda olan Tork konvertörü arızası benim aracımda da var ama Kia bu teknik arızayı bir türlü kabul etmiyor. Biz bu araçlara hatalı parça taktık getirin değiştirelim diye söylemelisiniz. İnternette bir araştırın bakalım neredeyse tüm sportagelarda aynı sorun. Hepsi mi kullanıcı hatası.

Siz böyle yaptığınız için Kia'yı bir alan bir daha tövbe ediyor. Ne zaman sattığınız malın arkasında durursanız o zaman bir gelen bir daha gelir. Bendeki bu arızayı Kia'nın kabullenmeyeceğini bile bile buraya yazıyorum.

Alper 2.143 Okunma

Cevaplar

 • Kia Temsilcisi08 Ocak 2014

  Sayın Akman, Tarafımıza yapmış olduğunuz başvuruya istinaden talebinizle ilgili değerlendirme yapılmıştır.Ancak belirtmiş olduğunuz 01DN686 plakadan kontrol ettiğimizde aracınızın garanti başlangıç tarihi 18.10.2005'dir. Aracınızın yasal garanti süresi dolmuş olması sebebiyle garanti kapsamında destek olamayacağımız tarafınıza bildirilmiştir. Saygılarımızla.

 • Alper07 Ocak 2014

  kia mı? bir daha asla...

 • Alper06 Ocak 2014

  merhabalar, bu bütün sportage ların kronik sorunu. Servisleriniz kia dan ve otomotivden hemen hemen hiç anlamıyor. aracımın plakasını da vereyim, 01 DN 686 bu aracımın kapılarını kia Tekirdağ servisiniz boyadı; 1. rengi tutturamadıkları için iki kapı yerine sol tarafı komple boyamışlar, sadece kia nın kullandığı rengi servis nasıl tutturamaz anlamadım. yaptığı boya da bir çok yerinden attı. yani aracıma badana yapmış kia yetkili servisi. 2. söke servisiniz aracıma anahtarı bile tanıtamadı, üstüne de 250 tl yol yardımı parası verdim, fatura kesmedi, faturamı da kia iletişim merkezine şikayet ettim öyle gönderdiler. hem başta fatura kesmediler, hem de sonradan gönderdikleri faturanın kargosunu bile bana ödettiler. Daha ne diyeyim....

 • Kia Temsilcisi03 Ocak 2014

  Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizdende bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön