Kia Otomotiv Sol Far Su Alıyor!

Hasan Ö. |

8.03.2013 günü Kia Ceed aldım.aracı ilk yıkamada sol farda nem oluştu. Yani far su alıyor. Aracı ilk aldığımda tüm ünitelerinin garanti kapsamında olduğu ve müşteriye verdikleri önemden ballandıra ballandıra anlattılar. Kayseri İncar yetkili servisine girdim ve şikayetimi bildirdim baktılar resimledik genel merkeze bildirdik dediler.

Büyük bir olasılıkla üretimden doğan hata var değiştirmemizi bildirirler dediler. Ne değişmesi bana türlü türlü laf anlatıyorlar. Müşteri hizmetlerini istedim 0 262 6778800 verdiler bir bey çıktı kiminle görüştüğümü soruyorum bey ne yapacaksın diyor! Neden aradın diye soruyor! Böyle müşteri hizmetlerimi olur.Kia müşterisine bu kadarmı önem veriyor!

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Aralık
  15:24

  Değerli müşterimiz şikayetiniz halen devam etmekte ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
  Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizden’de bizlere ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • Hasan Ö.
  29 Temmuz
  02:29

  koskoca firma bu kadar küçük bir arıza için bu kadar oyalacı ve tutumsuz oluyorsa bu araç garati uygulaması hakkında 5 defa düşünmek gerek.
  Daha önceki aracım ford idi en küçük arızalarından en büyüğüne kadar garanti kapsamı içinde oluşan hatalarını hemen giderdiler ve aralıklarla sorun hakkında bilgi alış verişinde bulundular bunları görünce KIA yetkililerinide böyle sanmıştım nerde daha arayıpta sormadılar bile durum ne oldu diye

 • Hasan Ö.
  29 Temmuz
  02:22

  yetkili servise girdiğinizde servis uyumlu ve nazik ama kendileri uygulamada yetersiz yukarıdan gelen cevap üzerine işlem yapıyorlar yani servis bağımsız değil kendilerinin koymuş olduğu arıza teşhisini uygulamakta sıfırlar bu çok yanlış bir dahaki sefere araç alacağımda ve bana soran kişilere araç güzel ama işin garanti kapsamına girdiği zaman yandın diyorum destek ve müşteri hizmetleri sıfır ona göre düşünüp alın diyorum