23 Eylül 2013

Kia Otomotiv Servisi Arızayı Gidermiyor!

Haziran ayında Isparta Kia Otomotiv servisine giderek aracımla ilgili bir sorunu söyledim. Benim aracım 2008 model Kia Sporteg 'tır. Aracımın kontağını çevirdiğimde ,göstergelerin sönmesine müteakip aracımı çalıştırdığımda, bir süre sonra ekranda Esp off ışığının ekrana geldiğini söyledim.

Servistekiler herhangi bir kayıt yapmadan bana sözlü olarak bunun bir arıza olmadığını söyleyip gönderdiler. Eğer arıza ise neden gidermediler. Değilse ben o görevlinin dediğini inanabilir miyim?Bu durum ilerde aracımda daha büyük bir hasara neden olur mu? Kaza durumunda nasıl bir sonuçla karşılaşa bilirim?

Mehmet 454 Okunma

Cevaplar

  • Kia Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın İri, Konuyla ilgili olarak bize yaptığınız başvuruya istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş,bilgilendirme yapılmıştır.Yetkili servisimiz tarafından servis davetiniz sağlanacaktır. Saygılarımızla.

  • Kia Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimiz den de bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön