12 Haziran 2014

Kia Otomotiv Reklam SMS Bildirimi.

Her ne kadar verimli ve sahipliğiniz olabileceğini bilemesem de 12.06.2014 tarihli arkadaşınıza önerin ipad kazanın şeklindeki Gsm mesajınıza istinaden sitem duygularım depreştiği için yazıyorum.

Kia Otomotiv'de satış sonrası hizmetlere verilen önem, Kia kullanıcılarının sadece müşteri değil. Kia ailesinin mensupları olduğunun da en önemli göstergesidir. Kalite stratejisini müşterilerinin memnuniyetini artırmak üzerine kuran Kia Otomotiv sektöründe, farklılık yaratabilmenin yolunun önemli ölçüde hizmet kalitesi ve müşterilerin bu hizmetlerden duyduğu memnuniyetten geçtiğinin bilinciyle hareket etmektedir.

Haluk 2.864 Okunma

Cevaplar

  • Kia Temsilcisi12 Haziran 2014

    Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizdende bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön