Kia Otomotiv Aracımın Rot Ayarı Bozuk!

Mehmet Ali V. |

2012 Model olup, 11/01/2013 tarihinde trafiğe çıkan ve hiçbir kaza vb. sıkıntısı olmayan aracımı, 15 bin bakımı için Kocaeli Kayalar Servisine götürdüm. Araçta sola çekme durumu var önce rot ayarı gerekir dediler yaptılar parasını aldılar. Araçta değişiklik olmadı sonra araç kazalı dediler amortisörün değişmesi lazım ardından aracın kazalı olmadığı anlaşılınca araç çukura düştü dediler böyle bir durumda söz konusu değil tabiki ve en son bunun şoför hatası olduğunu söyleyerek amortisörü garantiden değişemeyeceklerini söylediler. Bununla ilgili resmi belge istememe rağmen hiç bir yetkili bana (Genel Merkez Dahil) yazılı belge vermedi çünkü hukuka başvuracağım. Şuan haksızlığa uğradım.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ali V.
  07 Ocak
  11:28

  Bir daha allah beni kia servisine götürmesin.....

 • Mehmet Ali V.
  03 Ocak
  13:15

  Müşteri ilişkileri Yetkilisi tarafından arandım. Şunu anladım ki sadece aranmış olmak için arıyorlar çözüm adına zerre katkıları yok. Bundan sonra "Kia" asla düşünmem

 • 02 Ocak
  12:02

  Değerli müşterimiz,
  Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.

  Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizdende bizlere ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.