Kia Otomotiv Aracımın Lastikleri 15000 Km'de Tel Atıyor!

Murat Y. |

2009 model sıfır Kia marka kamyonet aldım. Trafiğe çıkış tarihi 2010. Şirketimizde 2 tane daha büyük kamyonet var. Bu aracı alma sebebimiz İstanbul da dar sokaklara girip çıkarken kolaylık olmasıydı. Zaten araç 2 yılda 15bin km yol anca yaptı. Araç 1 ay önce 10 dk arayla ön iki lastik tel atması sonucu bizi yolda bıraktı.

Üzerindeki orjinal lastiklerin 15bin km de tel atması bize çok entresan geldiği için yeni lastiklerin ödemesinden fiyat farkının düşülmesini istedik. Servis bize lastiği incelemeye göndereceğini söyledi ve gönderdi. Gelen raporda lastiğin darbeye bağlı tel attığı yazıyordu ve Kia lastiklere üretici firmanın garanti verdiğini bişey yapamayacaklarını söyledi.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Y.
  11 Aralık
  12:04

  Verilen numarayı aradım. bana sistemin otomatik bir mesaj attığını söylediler :) Yani sorunla ilgilenmediler bile. giden benim 2 lastik parası oldu. Bu sorunu her platformda dile getireceğimi söylememe rağmen bana '' bişey yapamayız buyrun söyleyin '' dendi.
  Müşteri memnuniyeti had safhada.

  artık hayat felsefem şu : KİA ALMA ALDIRMA...

 • 10 Aralık
  15:22

  Değerli müşterimiz şikayetiniz halen devam etmekte ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
  Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizden’de bizlere ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • Murat Y.
  28 Haziran
  09:50

  geri dönüş bile yapmadılar. birdaha kianın kapısından geçmem