17 Mart 2014

Kia Otomotiv Aracımın Kontak Anahtarının Metal Kısmı Kırıldı

Kia marka Ceed 2011 model ve garantisi devam eden aracımın kontak anahtarının metal kısmı ek yerinden kırılarak düştü ve kayboldu. İzmir'deki Özdemirler Kia Servisi'ne anahtarın yenilenmesi için başvurdum, yenileyemeyeceklerini bildirdiler. Sebep olarak da anahtarın iki parçasının da iade edilmesi gerektiğini söylediler.

Oysa zaten sorun anahtarın durup dururken kırılmasıdır. Parça kırıldığı için kaybolmuştur. Sağlam yapılsa kırılmayacak ve dolayısıyla da kaybolmayacaktı. Bu tutumun doğru ve mantıklı olmadığını düşünüyorum. Şuanda aracımın yedek anahtarı yok. Mağduriyetimin giderilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Fazıl 2.485 Okunma

Cevaplar

  • Fazıl 31 Mart 2014

    Evet, sorunum sonuç olarak çözüldü. Ama çözmemek ve işi yokuşa sürmek için de her şey yapıldı. Dolayısıyla çözümden memnunum, ama süreçten memnun değilim. Üstüne düşmeseydim çözülmeyecekti. Yeni araç alırsam yine Kia alırım diyordum bu konudan önce, ama şimdi emin değilim, sanırım iki kere düşünürüm. Bu arada işi yokuşa süren İzmir'deki Özdemirler Kia servisi mi oldu, yoksa merkez mi bundan da çok emin olamadım. Zaten bir daha Özdemirler'e gitmeyeceğim, bu kesin.

  • Fazıl'ın Teşekkür Mesajı20 Mart 2014

    Sorunum çözüldü, bugün anahtarımı aldım, sikayettvar.com'a teşekkür ederim. KİA'ya da teşekkür ederim, ama keşke ben kendilerine başvurduğumda sorunu çözselerdi de şikayete gerek kalmasaydı!

  • Kia Temsilcisi17 Mart 2014

    Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizdende bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön