Erdoğan K. Teşekkür Mesajı

durumun bu seviyede çözülmesini istemezdim keşke bu duruma gelmeseydi yinede ilginiz için teşekkür ederim

Kia Otomotiv Aracımın Garanti Sorunu!

Erdoğan K. |

14.05.2012 Tarihinde almış olduğum Kia Ceed model aracımın debriyaj sistemindeki sorunu için 5000 km'den bu yana sorunumu çözemediler. Aldığımda da sorun vardı fakat yetkili servisteki usta şikayetimi görememiş ve kullanmaya devam etmemi eğer sorun devam ederse tekrar gelmemi istemişti.

Geçtiğimiz perşembe günü bıraktığım Kia Meb Başayar Ankara servisi yetkili servis usta başı sorunu gördü ve aracı servise kabul etti. Devamında sorunun fabrika üretim aşaması yada takılı olan parçadan olduğunu konuyla ilgili garanti departmanı ile iletişime geçildiğini fakat olumlu bir yanıt verilmediğini iletti. Şimdi soruyorum garanti departmanı ustalarınıza güvenmiyor musunuz?

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdoğan K.
  18 Kasım
  09:38

  durumun bu seviyede çözülmesini istemezdim keşke bu duruma gelmeseydi yinede ilginiz için teşekkür ederim

 • 11 Kasım
  16:12

  Sayın Kahraman,

  Öncelikle, bu mesajın tarafımıza aktarılması hususunda gösterdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

  Konuyla ilgili olarak bize yaptığınız başvuruya istinaden garanti departmanı ile görüşülmüş ve garanti kapsamında talep edilen parçanın değişimine onay verildiği bilgisi alınmıştır.Yetkili servisimiz tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

  Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no'lu Kia İletişim Merkezimizden'de bizlere ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.