Kia Otomotiv Aracımın Farlarından Buhar Oluşuyor

Hakan A. |

İkinci el 2011 Kia Cee'd sw 2600km'de 2015 yılına kadar garantisi olan bir araç aldım. Araç kuaföre verdiğimde farlarında ki buharlanmayı görünce direkt yetkili servise gittim ve farlarında ki
buharlaşmayı söyledim. Bu buharlaşmanın normal olduğunu söylediler ama bana mantıklı gelmediğini dile getirdim. Çünkü bu araç benim ilk aracım değil, ben bu kadar araç kullandım hiç böyle birrşeye rastlamadım.

Bu arada araç hasar görmüştür, farlar yerinden oynamıştır. Şeklinde, bir kanaate varsınlar ben ona da razıyım ama araçta en ufak bir değişen yok. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan A.
  19 Mart
  09:05

  Öncelikle şikayet var com\'a ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.Şunu söylemeliyim 18.03.2014 tarihinde gittiğim Kıa yetkili servisin ilgisi içinde teşekkür ederim.Kıa müşteri hizmetleri için bunu söyleyemiyeceğim üzgünüm.Çünkü bana hiçbir şekilde yardımcı olunmadı,sorun kendi üretim hataları olmasına rağmen hiç bir iyleştirmeyede gitme gibi bir niyetleride yok, bence kıa müşteri hizmetleri sadece yardımcı olamayan, müşteri memnuniyeti adına hiçbir şey yok,iyleştirme yok,kıa marka aldığım içinde şimdi pişmanım.....

 • 13 Mart
  10:55

  Değerli müşterimiz,
  Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.

  Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizdende bizlere ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.