Kia Otomotiv Aracımın Direksiyon Problemi Var.

Ümüt Fuat B. |

2013 model Kia Ceed concept plus aracı 31 martta sıfır olarak aldım. Henüz 2500 km'de olmasına rağmen ilk çalıştırmada EPS ışığı yanıyor ve direksiyon sertleşiyor. Bu sorun için 2 kere servise gittim yazılım güncellenecek dediler yaptılar ancak sorun tekrar devam etti. 2. servisten sonra far yükseklik düğmesi çalışmıyor ve sağ fardan vınlama sesi ve role sesi geliyor. Bugün 19.06.2014'de sabah tekrar servise bıraktım 3. kez aynı sorun için. Sorun giderilemeyip devam ederse kusurlu mal kapsamında hukuki olarak hakkımı arayacağım çok severek aldığım araçtan soğumaya başladım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümüt Fuat B.
  19 Haziran
  12:40

  her şikayete otomatik cevap veriyorsunuz...müşteri memnuniyeti için dönüş yapılmıyor...kia olarak türkiyede marka değeri yaratmak istiyorsanız kianın algı değerini artırmalısınız...biz kia kullanıcıları tüm önyargılara ve tüm önyargılarımıza rağmen kiayı tercih ettik ...şu verilen cevap ile acaba hatamı yaptık sorgusunu kendimize yaptırıyorsunuz....diğer markaların müşteri memnuniyet sebebleri tamamen marka değerinden sizler bu yaklaşımızla...insanları kendinizden uzaklaştırıyorsunuz...

  saygılarımla

 • 19 Haziran
  11:03

  Değerli müşterimiz,
  Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.

  Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizdende bizlere ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.