Kia Otomotiv Aracım Fabrika Hatasına Bağlı Olarak Vernik Attı!

Ali S. |

Öncelikle Kia arabam var 2013 ve vernik atması sonucu distribütör yetkili arkadaşla görüştüm fabrika hatası olduğunu dile getirdiler ve arabayı getirin boyayalım gibi saygısızca bir teklifte bulundular.

Soruyorum; Toyota aracında hata olduğu anda arabaları topluyorsa Kia Otomotiv neden yapmıyor? Ben dün Çanakkale'den geldim vede emrivaki yaparak çağırdılar yine aynı şey boyayalım sıfır garantili arabayı boyatırmıyım ya!

Mahkeme ve hukuki süreç başlatıyorum şuan. Gül Allardan aldım ve oradaki bir kaç kişiden şikayetçi olacağım satarken saatlerce arayanlar sattıktan sonra vernik attı abi dediğimde ne yapayım diyecek kadar sahte gülüşlere sahip kaba tabire gerek duydular!

1 aydan beri uğraştığım halde dönüş yapılmadı en üst kademeye kadar yasal haklarımı vede medya ayağını kullanacağım.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali S.
  09 Mayıs
  10:52

  Dayatma olarak sunduğunuz çözümü kabul etmıyorum öncelıkle fabrıka hatası oldugunu söyleme erdemliğinde nasıl bulunduysanız çözüm şçinde o erdemliği gösterırsınız umarım

 • Ali S.
  09 Mayıs
  10:06

  Ben gerekli evrak ve belgelerı fotoğrafları avukatıma sundum işlemler başlatacak ve reklam ve medya olarak ta tüm işlevi gerçekleştireceğiz

 • 09 Mayıs
  10:01

  Değerli müşterimiz,
  Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.

  Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizdende bizlere ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.