03 Mart 2015

Kia Jantlar Dökülüyor.

2012 Model Kia Sportage aracımın jantları 2013 Aralık'ta Kia Sakarya Sandıkçılar servis müdürü B*** beyin gayretleri ile değişmişti "jantlarda kabarma vardı". Daha nerede ise 1 yıl oldu yine jantlarda kabarma var. Bu kadar kalitesiz üretim yapılır mı anlamadım. Serviste fotolar çekildi ama ana distribütör onay vermeyince ne yapacaklar tabi ki hiçbir şey.

Osman 1.911 Okunma

Cevaplar

 • Osman 10 Kasım 2015

  Teşekkürler sorun çözüldü.

 • Osman'ın Teşekkür Mesajı10 Kasım 2015

  İlginiz ve alakanıza teşekkür ediyorum. Çelik motor ve Sakarya Kia sandıkçılar a ş ye teşekkürler.

 • Osman 19 Mart 2015

  Güney Kore ile temastayım, ilgileneceği konusunda e mail geldi.

 • Osman 05 Mart 2015

  Ne Kia Sakarya sandıkçılar ne de ana distribütör çözüm üretmedi ve bugün 14:00 gibi arandım. Jantların, tavan sunroof çıtalarının garanti dışı olduğu cevabı geldi. Kore ye yazdım cevaba göre yasal hakkımı kullanacağım. Çelik Motor dan gelen sözlü cevapta kimyasal teması sebebi ile olmuştur deniliyor. Kimyasal olan ne anlamadım?

 • Osman 05 Mart 2015

  Ne Kia Sakarya sandıkçılar ne de ana distribütör çözüm üretmedi ve bugün 14:00 gibi arandım. Jantların, tavan sunroof çıtalarının garanti dışı olduğu cevabı geldi. kore ye yazdım cevaba göre yasal hakkımı kullanacağım. Çelik Motor dan gelen sözlü cevapta kimyasal teması sebebi ile olmuştur deniliyor. Kimyasal olan ne anlaamdım?

 • Kia Temsilcisi03 Mart 2015

  Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizdende bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön