Kia Garanti Kapsamına Giren Parça Yok.

Eren N. |

2011 Kia Venga marka araç kullanmaktayım. aldığım günden beri sürekli sorunlar yaratıyor. hiçbir ürün garanti kapsamına girmiyor. bugün ustaya gösterdik sol arka amortisor patlak dedi. Kia servisine gidin garantiden değiştirirler diye. Kia servisi bakalım kontrol edelim, zaten elimizde yok dediler kontrolden sonra bilgi verilecektir dendi. hele şükür kontrolden sonra amortisorun patlak olduğunu anlayabildiler ama garantiye girmediğini söylediler kullanıcı hatasıymış, Yeşil Batman Kia servisi. müşteri memnuniyeti yok. görünüşte 5 yıllık garantili ama garanti kapsamına giren bir parça yok.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eren N.
  29 Temmuz
  16:16

  Bir sene oldu ama olumlu sonuç gelmedi. Yetkililerden ses seda çıkmıyor. Yeşil Batman Kia

 • Eren N.
  15 Ağustos
  20:42

  ayrıca tüketici hakları mahkemesine de şikayet edeceğimide bilmenizi isterim.

 • Eren N.
  15 Ağustos
  20:39

  YEŞİL BATMAN kia servisine yaptığım şikayetle ilgili sorunlarım düzeltilinceye kadar şikayetvar.com'a yazmaya devam edeceğim. müşteri kaybedeceğinizden de emin olabilirsiniz. markanızı kötülemekten memnuniyet duyacağıma da emin olabilirsiniz.. önceliğiniz müşteri memnuniyeti olması gerekirken siz sadece müşterinin cebindeki parayı nasıl alabiliriz diye düşünüyorsunuz. çünkü aracın hangi parçası bozulursa bozulsun, size gelindiği zaman müşteriye garanti kapsamı dışında olduğunu söylüyorsunuz. VW'de, FORD'da aynı işlemi garanti ile değşim yapıyor sorabilirsiniz.

 • Eren N.
  14 Ağustos
  23:00

  ayrıca markanızı tercih ettiğim için bin pişmanım. bedava araç verseler inanın almam. ne de olsa garanti bir işe yaramıyor. bu da sizin farkınız,kalite-sizsiniz

 • Eren N.
  14 Ağustos
  22:43

  sizde buna marka mı diyorsunuz ya. kalitesizliğiniz her halinizden belli oluyor. neymiş 2 yıl yada 60 bin km garantiymiş. müşteriye 5 yıl garanti diye araç aldırırsınız. servisteki kalitesiz elemanlar da hareket eden parçanın garantiye girmediğini söylerler. iyi o zaman arabayı alın olduğu gibi kalsın hareket bile etmesin, araba demek içimden gelmyor. teneke yığını daha 20 bin km yapmış. bilmem anlayabilecek misiniz ama araba yerinde yatmış adeta ama yılını doldurduğu için garantiye girmiyormuş. müşteri memnuniyetiniz bumu sizin. arabayı müşteriye satana kadar eyvallah, sonrasında tanmazsınız bile.

 • 12 Ağustos
  14:21

  Değerli müşterimiz,
  Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.

  Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizdende bizlere ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.