Kia Fren Balataları Hatalı!

Ugur Y. |

Kia ceed fren balataları hatalı üretimli. Yaklaşık 25 yıldır aktif araç kullanmaktayım. 2013 kie ceed premium o. Vites aracımın 30.000' de değişmesi gerektiğini opal serviste belirtildiği halde aracımın 60.000 bakımını dün yaptırdım, bu 4. ön-arka takım değişmesi oldu. 600 TL sadece bunun bedeli, yazık. Servise gitmekle hata mı yapıyoruz? İş amaçlı şehir içi kullandığım araç nasıl olur da 15.000 'de takım takım balata değiştirir. Kia ceed de fren balatalar hatalı incelenmesi gerekli.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ugur Y.
  01 Mart
  03:38

  ARKADAŞLAR ÇÖPE ATTIĞIM FREN BALATALARINI DAHA FREN BALATASININ NE OLDUĞUNU BILMEYEN MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEKİ KIZCAĞIZ GÜYA ALIP İSTANBULDA INCELEMIŞLER BİR HATA YOKMUŞ NASIL BİR utanmaZLIK MÜŞTERİ HİZMETLERİ BU YETKİLİYİ BAĞLAYIN GÖRÜŞECEĞİM DİYORUM TEK YETKİLİ BENİM DİYOR DAHA FREN BALATASI NEDİR BİLMİYOR AYIP YAHU AYIP SİZE HİÇÇÇÇ YAKIŞMIYOR BU HİZMET ANLAYIŞI ÇOK YAZIK

 • 19 Ocak
  11:15

  Değerli müşterimiz,
  Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.

  Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizdende bizlere ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.