07 Mayıs 2015

Kia Fatura Fazla Kesildi.

Edirne Kia Plaza Biz'den almış olduğum Picanto 2014 model aracım 39000 TL etiket fiyatına karşın 37300'e anlaşılmış olup 36500 civarı rakam fatura edilmiştir. 1050 TL tahsilat makbuzu kesilmiştir bu tutar kime gitmiştir?
Araç söylenilen tarihte plakası hazır olmadan teslim edilmiştir. Plaka kargolanmış fakat gelen plaka yanlış basılmıştır. Bunu firma ne yazık ki fark edememiş. Plaka geri gönderilmiş fakat bayiye ulaşmadığından yeni plaka tarafıma bir hafta olmasına rağmen gönderilmemiştir. Plakanın ruhsata bakılmadan tarafıma gelmesi kimin suçudur? Bende yöneticiyim ama müşterilerime bu şekilde davranmam. Personelinizi bir zahmet eğitime gönderiniz öyle işe alınız?

Savas 1.442 Okunma

Cevaplar

  • Kia Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizdende bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön