Kia Arıza Tesbiti İçin 400 TL Masraf Çıkardı!

İsmail G. |

29 Nisan tarihinde Kia concept marka aracımda 1 vitesten 2. vitese geçerken vuruntu problemi nedeniyle aracımı İstanbul tek-kar otoya götürdüm. Test sürüşü yaptılar. Ancak arızanın şanzıman yağından mı yoksa mekanik başka bir arızadan mı kaynaklandığının anlaşılması için öncelikle şanzıman yağını değiştireceğiz sonra olmazsa şanzımanı sökeceğiz dendi.

5 yıl -150000 km garantisi olan aracımın garantisi bitmediği halde arıza tesbiti yapmak için 400 TL yağ değişim ücreti verecekmişim. Bilgisayara bağlanıp ya da yağ değişmeden arızayı anlayamayan bir servis anlayışı beni çok üzdü aracı geri getirdim. Şu an aracı satılığa çıkardım bir daha Kia almam.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail G.
  13 Ağustos
  18:03

  Tarafıma hiçbir dönüş olmamıstır. Servis hızmetlerimi artık dısarda yaptırıyorum.

 • İsmail G.
  06 Kasım
  14:00

  Kia tarafından hiçbir şekilde tarafıma yazılı ve sözlü dönüş olmamıştır. İlgisiz bir firma olup kesinlikle bu markayı bir daha almam aldırmam

 • İsmail G.
  19 Mayıs
  13:01

  Kia araç aldığım için pişmanım yazılı veya sözlü dönüş olmamıştır. Aracımın yağını özel serviste 100 TL\'ye değiştirdim hiçbir sorun kalmadı bundan sonrada Kia nın ne aracını ne de yetkili servisini kullanırım. Çelik motor gibi dev bir kuruluşun tüketici şikayetine dönüş yapamaması üzücü.

 • İsmail G.
  06 Mayıs
  12:24

  Tarafıma herhangi bir dönüş olmamıştır.

 • 04 Mayıs
  13:09

  Değerli müşterimiz,
  Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.

  Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizdende bizlere ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.