18 Mart 2015

Kia Ana Cam Otomatiği!

2011 model Kia sahibiyim. Aracım garanti kapsamında. Ana kumandadaki sol cam otomatiği kumanda tuşuna basıldığında aşağıya iniyor, ancak aşağıya basılı olarak kalıyor. Normalde tuşa bastıktan sonra, tuşun geriye gelmesi gerekiyor. Bunla ilgili olarak 60000 bakımına İzmir de Öz demirler otomotive gittiğimde, 2016 yılına kadar garantisi olan aracımın cam kumanda panelinin değişimini istedim. Ancak servisten bu bu değişimin garanti kapsamında yapılamayacağı bilgisi verildi. Hiçbir darbeye maruz kalmayan, insani boyutlardaki kuvvetle basılıp kaldırılan bu tuşun veya panelin, değiştirilmesini talep ediyorum. Kia yetkililerinden konuyla ilgilenmesini istiyorum.

Bülent 1.847 Okunma

Cevaplar

  • Bülent 08 Nisan 2015

    Firma tarafıma ulaştı, daha sonrada öz demirler otomotiv yetkili servisi. Ancak serviste öyle bir göz var ki telefonla konuşarak kırık kararı verebiliyorlar ve yine garanti dışında olduğunu söylüyorlar. Tuş yerinde duruyor, yerinden çıkma, kopma çatlak gibi görünen hiçbir şey yok. Bu sorumsuzluğundan dolayı öz demirler otomotiv, ki aya Türkiye Çelik Motoru kınıyor, bilirkişi raporuyla hakkımı tüketici hakları mahkemesinde sonuna kadar arayacağımı bilmelerini isterim.

  • Bülent 27 Mart 2015

    9 gün geçmiş olmasına rağmen, bana hala ulaşan kimse yok? ?

  • Kia Temsilcisi18 Mart 2015

    Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizdende bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön