17 Kasım 2015

Kia 2011 Model Kia Ceed Model Aracımda Çürümeler Başladı.

2011 model Kia ceed model aracımın arka kapı üstlerinde çürümeler başladı. Bunun yanında aracın yol bilgisayarında, cam kaldırma ve indirme kumanda panelinde ve direksiyonda bulunan ses düğmesinde kronik arızalar oluştu. Bu konuyu kia com.tr adresinde iletişim bölümünde bildirdim, ancak kimsenin umurunda değil sanırım. Eğer buradaki paylaşımda da kimse ilgilenmezse. Bütün sosyal medya hesaplarımda bütün çürüme resimlerini arkadaşlarımla paylaşacağım. Aslında Kia ile güzel başlamıştık ama durum bu. 4 yıllık araçta bunlar olabilir diye düşünen olabilir Wolkswagen de, Ford da, Toyota' da neden olmuyor!

Faruk 841 Okunma

Cevaplar

  • Faruk25 Aralık 2015

    Yapmış olduğum şikayet sonucu yukarıda da belirtildiği gibi telefonla bana ulaşıldı ve aracım Kia servisine davet edildi. Ancak; yapılan inceleme sonucu belirttiğim çürümeler tespit edildi ve fotoğraflandı ve çelik motora gönderildi. Gelen cevap çok ilginçtir. "araç bakımlarının tamamını yetkili serviste yaptırmadığınız için garanti kapsamı dışında kalıyorsunuz. " Size soruyorum araçtaki kendiliğinden başlayan çürümelerin yetkili servis bakımıyla ne ilgisi var. İhtiyari garanti kapsamında olan kaporta ve boya onarımı konusunda garanti şartlarında aracın yetkili servis bakımlı olması gerekliliği yok. Çelik motor hiçbir sorunu çözmüyor çözmediği gibi araç sahibini suçluyor.

  • Kia Temsilcisi17 Kasım 2015

    Değerli müşterimiz, Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir. Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizdende bizlere ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön