Kia 2006 Model Sorento Depo Boyası Sorunu.

Barış A. |

2006 model Kia Sorento aracımı Temmuz 2014 tarihinde satın aldım. Uzun yola çıktım ve aracım otobanlarda stop etmeye başladı. Ağustosta Çankırı civarında yolda kaldım ve gece sabahlamak zorunda kaldık. Ustaya gittik araştırdık Kia dizel Sorento'nun yakıt deposunu fabrika çıkışlı paslanmaya karşı boyamış bu buya da bir süre sonra çözülmeye başlıyormuş.

Yetkili firmayı aradım servise yönlendirdiler servis bana aracımın benden önceki sahipleri bakımlarını serviste yapmadığı için ilgilenemeyeceğini söyledi. Fabrikanın üretim hatası ve boyanın çözünmesini öngörüde hata yapmalarından kaynaklı mağdurum ve firma hatasının maliyetine ben katlanıyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış A.
  07 Nisan
  09:38

  Sağ olun çok ilgilisiniz. Şikayeti 1649 kişi görmüş umurunuzda değil. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır... Açıkçası aracımı satmaya karar verdim, bir daha da Kia almam, almayı düşünenlere tavsiye edip başını sıkıntıya sokmam...

 • Barış A.
  13 Şubat
  10:46

  müşteriyi unuttular heralde..

 • Barış A.
  26 Ocak
  12:04

  Sevgili Kia,
  zaten siteniz üzerinden size ulaştım dönüş yaptınız söylediğiniz servise gittim ama sonuç alamadığım için buradan yazdım. Aracımın deposu sürekli boya bırakıyor ve arabam olur olmaz yerlerde stop ederek alemle birlikte beni tehlikeye atıyor. Aracımı seviyorum güzel araba ama bu kusurun cezası fabrika kaynaklıdır müşteriye kesilemez. Saygılar

 • 26 Ocak
  11:48

  Değerli müşterimiz,
  Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Başvuru kaydınız oluşturulmuş ve ilgili birimlere iletilmiştir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.

  Görüş,öneri ve talepleriniz için www.kia.com.tr internet sitemizden ya da 0850 222 5 542 no lu Kia İletişim Merkezimizdende bizlere ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.