KFC ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

KFC Tutar İadesi Hakkında

255
Fatih
Fatih 29 Mart 10:05

6 Mart tarihinde KFC uygulaması üzerinden sipariş verdim. Sipariş verdiğim gel al noktası farklı bir nokta imiş bende hemen vakit kaybetmeden siparişi iptal ettim. Bununla ilgili 2 defa çağrı merkezini aramama rağmen 29 Mart itibari ile henüz tarafıma ödeme iadesi yapılmadı.

KFC Logo
KFC29 Mart 10:12

Benzer Şikayetler

profile
25
20 saat önce

KFC Geç Ve Soğuk Gelen Sipariş, Müşteri Hizmeti Eksikliği

Getir üzerinden KFC yeni batı Mah sipariş verdim vermez olsaydım sipariş 1 saatte ancak geldi ve yemek buz gibiydi şikayet hattına da ulaşılmıyor 20 dakika bekledim telefonda yazık günah koskoca KFC markasının geldiği noktaya bak. Yemeği de yiyemedim iade etmek istiyorum. Bir şekilde mağduriyetim ka...

profile
20
22 saat önce

KFC Şikayet Hattına Ulaşılamıyor

KFC'den ne zaman sipariş versem, ister online ister restorandan, her seferinde ücretini aldıkları menüyü eksik veriyorlar. Telefonla asla ulaşılamıyor. Sürekli hatta bekletiliyoruz, şikayetimize herhangi bir dönüş yapılmıyor. Her defasında yemediğimiz ürünün parasını resmen çöpe atıyoruz.

profile
-
1 gün önce

KFC Par İadesi Yapılmadı

Kfs siparişimi iptal etti ve para iademi yapmıyor. Müşteri temsilcisi ilgileniyorum dedi ama yüzüme kapattı. Para iademi istiyorum. 119+119+119 TL. 250 karakter ne yazım size ne edim bu nasıl bu nasıl... Nedir bu? Çocuklarım aç kaldı, son paramla sipariş verdim.

profile
-
2 gün önce

KFC Kayseri Park Şubesinin Siparişi Eksik Göndermesi

01.06.2023 akşamı KFC'den sipariş verdim. Saat:08:00'de ürünlerim çok geç geldi. Saat 22:00 GİB ve eksik geldi. 6'lı short ve acılı tavuk kanat ürünlerinin gönderilmesini istedim. Kurye çıktı dediler fakat saat 24:00'a kadar gelmedi ondan sonra ulaşamadım. Bugün ücret iadesi için arıyorum ve muhatap...

profile
-
2 gün önce

KFC Yanmış Ve İçi Geçmiş Yemek

KFC'den bir sipariş verdim. Ekstra ürün ekledim ve ekstra eklediğim tavuk yanmış ve içi geçmiş bir halde geldi. Çok kötü bir şekilde olduğu için kendi yemeğimi bile yiyemedim. Hem para ödüyorum, üstüne ekstra fazla ödüyorum ve gelen yemeği yiyemiyorum bile.

KFC Yanmış Ve İçi Geçmiş Yemek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .