Toplam çözüm sayısı
..
Keyubu ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ayberk'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Keyubu Bakiye Olarak Yüklediğim Paramı İade Olarak Alamıyorum.

824görüntüleme
Ayberk
Ayberk 31 Mayıs 14:37
Çözüldü Çözüldü
Ayberk'nin Teşekkür Mesajı
“Firma ile problemlerimi çözdüm. Özellikle yusuf bey ben ile ilgilendi. Firma ile hali hazırda hizmet almaktayım ve aldığım hizmetten memnunum. Bu problemim ile kendisi yakından ilgilendi. VDS olarak Keyubu Firmasını tercih edebilirsiniz.”

Sabah saatlerinde a firmasından ürünümü yenileme sürem geldiği ve ödeme yapmam gerektiği ile alakalı bildirim. Geldi. Hali hazırda Keyubu firması ile de çalışmaktayım. A firmasındaki ürünümü Keyubu firmasında olduğunu zannettim. Sabah dalgınlığıma denk geldi. Keyubu firmasına bakiye yoluyla para ekledim. Sonradan yaptığım hatanın farkına vardım. Keyubu firmasından bir şey satın almadım sadece bakiye ekle şeklinde para yatırdım. Firma ile iletişime geçtim fakat iade edemeyeceklerini belirttiler. Hayır bir şey satın almadım para ortada kaldı iade neden etmiyorsunuz. Hata benim olabilir ama iade işlemi istiyorum. Hayatımda bu kadar saçma bir sistem görmedim. Keyubu''da zaten hali hazırda bir hizmetim var memnunum ama sırf bu problemden dolayı huzursuzum. Ücret iadesi talep ediyorum.

Ayberk
Ayberk01 Haziran 16:35

Firmadaki yetkili yardımcı olacağını belirtti hala bekliyorum...

Ayberk
Ayberk01 Haziran 16:40

Süreç çok yavaş ilerlemekte eklemek istedim. Alt tarafı 130TL ücret iadesi yapılacak koca firmanın 130TL gönderecek parası mı yok yani?

Ayberk
Ayberk02 Haziran 11:09

Firma ile problemlerimi çözdüm. Özellikle yusuf bey ben ile ilgilendi. Firma ile hali hazırda hizmet almaktayım ve aldığım hizmetten memnunum. Bu problemim ile kendisi yakından ilgilendi. VDS olarak Keyubu Firmasını tercih edebilirsiniz.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile