13 Mayıs 2014

Keyfepara Fiyaskosu

19 Şubat 2014 tarihi itibariyle Back-Up tarafından tarafıma tanıtılan Keyfepara hizmetini kullanmaya başladım. Kendileri tiyatro - sinema ve birçok sanat aktivitesinde toplam tutar üzerinden geri ödeme taahhüt ettiler. Kendilerine daha alım yaparken benden yıllık talep ettikleri ücreti 2 ayda geri alabilecek kadar alım yaptığımı aktardım. Ancak sorun olmayacağını söylediler. Ancak sürekli olarak sorun yaşıyorum.Son yaşadığım sorun; 05.05.2014 tarihinde yaptığım bilet alımına karşılık 13.05.2014 tarihine kadar hesabıma geri ödeme tanımlanmamasıdır. Sürekli kendim kontrol etmekten sıkıldım ve doğru düzgün bir müşteri hizmeti almak istiyorum.

Mehmet 3.412 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı22 Mayıs 2014

    Bu ay için belirtildiği gibi sorunum çözülmüştür. Koskoca bir sistem kuran back-up 'ın hesaba yükleme olduğunda bir otomatik mesaj sistemi koymaması beni şaşırtmıştır. Bu konuda kendileri düzeltme yapacaklarını aktardılar. Konuyu önümüzdeki aylarda mutlaka takip edeceğim. Şimdilik teşekkürler.

  • Keyfepara.com.tr Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Değerli üyemizin iletmiş olduğu şikayet firmamızca değerlendirilmeye alınmış ve gerekli incelemelerin yapılması için ilgili departmanlar bilgilendirilmiştir. Üyemizle görüşülerek talepleri dinlenmiştir ve sorun çözüme kavuşturulmuştur. Ayrıca üyemizin şikayetine sebebiyet veren bu sistemsel arızanın tespit edilmesi ve giderilmesine yönelik çalışmalar ilgili departman tarafından yürütülmektedir. KeyfePara Dilediğin gibi eğlen, eğlendiğin kadar kazan…

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön