Keyfepara.com.tr Üyelik İptali ve Yetkiliye Ulaşamama.

Oğuz A. |

18.04.2015 tarihinde Keyfepara adına aranıp ücretsiz olarak adıma O** A*** Üye No. 9308000108303980 üyeliğim başlatılmıştı. Ancak bana söylenen 50 TL hediye Teknosa çeki kampanyası ile ilgili talep mailime bir dönüş olmadı.

Bunun üzerine aylık ücretsiz üyeliğim dolmadan kartım da elime geçmediği için gerek web sitesinden onlarca yazı yazdım gerek de telefondan ulaşmaya çalışıyorum. Aidat tarafıma yansıtılmadan önce bir an önce üyeliğimin iptalini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Üyelik Çıkış/İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mayıs
  12:01

  Üyemiz ile yeniden görüşülerek kendisine üyelik iptalinin gerçekleştiğine dair gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  KeyfePara

  Dilediğin gibi eğlen, eğlendiğin kadar kazan…

 • Oğuz A.
  14 Mayıs
  20:19

  12 Mayıs tarihinde arayan müşteri temsilcisine üyeliğimin iptali talimatı verdim ve talimatın kabul edildiği tarafıma bildirildi ama buna rağmen üyeliğimin yenilendiğine ve 25 TL ücretin hesabıma kesildiğine dair mail geldi. Derhal üyeliğim iptali ve paramın iadesini talep ediyorum.
  Kesinlikle uzak durun...

 • Oğuz A.
  10 Mayıs
  13:27

  Yapmış olduğum şikayetin üzerine keyfe para üzerinden arandım ve söz konusu eksikleri düzelteceklerine dair bilgilendirildim ben de kendilerine yeni bir şans verdim ancak sözlerinde durmadılar ve kandırıldığımı hissediyorum.
  Sorun kesinlikle çözüme ulaştırılmamıştır. Bu nedenle aidat tarafıma yansıtılmadan önce bir an önce üyeliğimin iptalini talep ediyorum.

 • 04 Mayıs
  14:23

  Değerli üyemizin iletmiş olduğu şikayet firmamızca değerlendirilmeye alınmış ve gerekli incelemelerin yapılması için ilgili departmanlar bilgilendirilmiştir. Üyemizle görüşülerek talepleri dinlenmiştir ve sorun çözüme kavuşturulmuştur.

  KeyfePara

  Dilediğin gibi eğlen, eğlendiğin kadar kazan…