07 Mayıs 2015

Keyfepara.com.tr Üyelik İptali!

03.04.2015 tarihinde 30 gün süresince deneme amacı ile tekliflerini kabul ettim, bu süreçte herhangi bir aktivasyonda gerçekleştirmedim. Ancak bir aylık süre dolmamasına rağmen 30.04.2015 tarihinde kartımdan 25 TL tahsilat yapıldı. Bunun ardından telefon yoluyla (telesekreter) kartımı iptal ettim, herhangi bir dönüş olmadığı için 01.05.2015 tarihinde yazılı olarak da durumu aktardım, sonrasında 3 kez talebimi tekrar ilettim.

Hiçbir şekilde yetkili birine ulaşmak mümkün değil, herhangi bir cevapta alamıyorum.

Kartımı iptal etmenizi ve çekilen parayı geri ödemenizi talep ediyorum. Aksi takdirde hukuki yollara başvuracağım.

Serhat 103 Okunma

Cevaplar

 • Serhat'ın Teşekkür Mesajı17 Mayıs 2015

  Sorunumu sonunda çözdüm, param hesabıma aktarıldı, öncelikle Şikayetvar'a yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Ancak bir firma site içerisindeki sayısız örnekten de anlaşılabileceği gibi bu kadar sorumsuz hareket etmemeli ve üyelik iptali için müşterisine tek seçeneği şikayetvar olarak bırakmamalı. İnsanlar hakkı olanı elde etmek için bu kadar uğraşmamalı, umarım başkaları bu durumun bilincinde olur ve mevcut firma ile çalışmadan önce iki kez düşünür.

 • Serhat 12 Mayıs 2015

  Kartımın iptaline yönelik elime ulaşan herhangi bir resmi mail ya da henüz yok, buradaki cevabınızı resmi olarak mı kabul etmem lazım? Ayrıca iade işleminin kredi kartımın son ödeme tarihinden önce yapılması gerekmektedir. İade işlemi yapılmadığı takdirde ödenmeyen ücretten ötürü oluşacak faizin de tarafınızdan karşılanması gerektiği hususunu hatırlatmak isterim.

 • Keyfepara.com.tr Temsilcisi11 Mayıs 2015

  Değerli üyemizin iletmiş olduğu şikayet firmamızca değerlendirilmeye alınmış ve gerekli incelemelerin yapılması için ilgili departmanlar bilgilendirilmiştir. Üyemize ulaşılamadığından kendisiyle görüşülememiştir. Bununla beraber talebi doğrultusunda üyelik iptali gerçekleştirilmiş ve çekilen hatalı tutarın iade işlemleri başlatılarak sorun çözüme kavuşturulmuştur. KeyfePara Dilediğin gibi eğlen, eğlendiğin kadar kazan…

 • Serhat 11 Mayıs 2015

  Şikayetim firmaya iletildi cumartesi günü bir kez arandım ancak telefona yetişemedim. Halen konu ile ilgili tekrar aranmadım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön