Burak Ç. Teşekkür Mesajı

Evet teşekkürler... Tavsiyem sorun yaşayanların, sorunun çözülmesinin en kolay yolu buraya şikayet yazmak gibi görünüyor...

Keyfepara.com.tr Hediye Çeki Sorunu!

Burak Ç. |

Telefon numaramı Teknosa, Keyfepara.com.tr'ye verdikten sonra Keyfe para bana Teknosa üzerinden ulaşmış oldu. Kabul edinceye kadar birden çok kere aradılar. Ben de sonunda Teknosa ile ilgili olduğunu düşünerek ve bu yüzden güvenerek kartı kabul ettim tabi hediye çeki için. Öncelikle kart gelmesine rağmen bana hediye çeki kodu gönderildiğini görmedim.

Sonra internet üzerinden yaptığım ilk şikayette geri dönüş olmadı. Sonra tekrar yazdım ondan sonra bana hediye çeki kodu gönderildi SMS ile. Bugün o hediye çeki kodu ile Teknosa'dan ürün alırken kodun geçersiz olduğu söylendi.

Etiketler :

Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Ç.
  09 Haziran
  22:19

  Evet teşekkürler... Tavsiyem sorun yaşayanların, sorunun çözülmesinin en kolay yolu buraya şikayet yazmak gibi görünüyor...

 • 09 Haziran
  11:13

  Değerli üyemizin iletmiş olduğu şikayet firmamızca değerlendirilmeye alınmış ve gerekli incelemelerin yapılması için ilgili departmanlar bilgilendirilmiştir. Üyemizle görüşülerek talepleri dinlenmiş ve sorun çözüme kavuşturulmuştur.

  KeyfePara

  Dilediğin gibi eğlen, eğlendiğin kadar kazan…