07 Mayıs 2013 #1783549

Keskinoğlu-(Tavvuk Restoran) Ürün Kötü Kokuyor!

Keskinoğlu tavuk dönerin içinde ne var bilmiyorum ama bildiğiniz tavuk pisliği kokuyor. Ayrıca içinden tavuk tüyleri çıktı deriye yapışık halde. Aynı fiyata daha kaliteli ürünü neden siz yapamıyorsunuz başka firmalar da 2. 65 tl ye yaparken. Ayrıca yeni açılan A101 marketten ürününüzü alan tüm arkadaşlarım da aynı şeyi söylüyorlar.


Durum o kadar ki kokudan yiyemediğimiz 2 paket döner çöpe gitti. Biz öğrenciyiz ve bu durumlar bizi maddi ve manevi zarara uğratıyor. Bi de şunu eklemeliyim ki kantinimizde satılan Keskinoğlu sucukların içi de kıkırdak kemik dolu. Firmanızın internet sitesine de gerekli bildirimi yaptım.

Muhammed 236 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed08 Mayıs 2013

    Tarafımı arayıp gerekli aksiyonların yapılacağı bilgisini verdiler.Umuyorum gerekli işlemler en kısa süre içerisinde yapılır.

  • Keskinoğlu Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, "Keskinoğlu-(Tavvuk Restoran) Ürün Kötü Kokuyor!" başlıklı şikayet ile ilgili olarak müşterimize 08 Mayıs 2013 tarihinde telefon ile ulaşılmıştır. Konuyla ilgili detaylı bilgiler kendisinden alınarak, duruma sebep olan uygunsuzluk ve eksiklikler yönünde gerekli çalışmaların yapılacağı bilgisi müşterimize iletilmiştir. Saygılarımızla, Keskinoğlu Şirketler Grubu Müşteri Hizmetleri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön