29 Nisan 2013 #1768073

Keskinoğlu-(Tavvuk Restoran) Tesisten Yayılan Koku!

Keskinoğlu markasının Manisa Akhisar da üretim tesisi var. Yaz mevsimi geldiğinde çile başlıyor. Keskinoğlu Kaynaklı Müthiş bir koku Akhisar ve Kayalıoğlu Kasabasını Tamamen Kaplıyor.


Hatta artık o kadar ünlü olmuş ki bu koku, yolu akhisardan geçen otobüslerin muavinleri Akhisar bölgesine gelindiğinde kokudan şikayet eden yolculara koku nun kaynağının Keskinoğlu tavukçuluk olduğunu rahatça söylüyorlar, sabredin Akhisardan çıkınca koku geçecek diyorlar.


Tabi buda Akhisarımız için çok güzel bir reklam oluyor(!) Bunun bir çözümü yok mu? Yüzbin nüfuslu bir şehir bu tavuk leşi olduğunu sandığım kokuyu tüm yaz boyunca çekmek zorunda mı?koku haziran ayında Akhisara yolu düşenlerce test edilebilir.

Umut 243 Okunma

Cevaplar

  • Umut01 Mayıs 2013

    30 nisan günü tuğba hanım tarafından arandım.kokunun sebebi ve çözümü için yapılacaklar anlatıldı.Maliyet ve zaman gerektiren bir yatırım yapılacakmış.Ama elbetteki çözüm için süre veremiyorlar. sanırım iki yıl daha kokuya sabredeceğiz.

  • Keskinoğlu Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın İlgili, "Keskinoğlu-(Tavvuk Restoran) Tesisten Yayılan Koku!" başlıklı şikayet ile ilgili olarak müşterimize 30 Nisan 2013 tarihinde telefon ile ulaşılmıştır. Konuyla ilgili gerekli bilgiler tüketicimize iletilmiştir. Saygılarımızla, Keskinoğlu Şirketler Grubu Müşteri Hizmetleri Birimi

  • Keskinoğlu Temsilcisi30 Nisan 2013

    Sayın İlgili, "Keskinoğlu-(Tavvuk Restoran) Tesisten Yayılan Koku!" başlıklı şikayet ile ilgili, birimlerimize gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Konu ile ilgili tüketicimize en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Keskinoğlu Şirketler Grubu Müşteri Hizmetleri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön