25 Nisan 2013

Keskinoğlu-(Tavvuk Restoran) Bozuk Yumurtalar !

Başakşehir Migros'tan Keskinoğluna ait 30 lu küçük yumurtalardan satın aldım. Eve gelip ambalajı açtığımda mutfağı çok kötü bir koku sardı. Yumurtalar bozulmuş kırılmış ve çatlamıştı.Üstü küflü, Kırık, kokan ve çatlak olduğu için kutuya yapışmış olan yumurtaları hemen çöpe attım.geriye 5-6 tane yumurta kaldı.


Onları da tek tek kırıp içlerine baktım.Maalesef hepsi bozuktu.Bir tanesini seri numarasını almak için numune sakladım . Keskinoğlu müşteri hattını aradım.Bana dönüş yaptılar.mail adresimi ve telefon numaramı alıp inceleyeceklerini söylediler.Daha sonrada bir haber alamadım.30 lu yumurtaya verdiğim ücrette değilim.Bozuk yumurta sattılar, zehirlenebilirdik.

Hale 147 Okunma

Cevaplar

  • Hale02 Mayıs 2013

    Az evvel sitedeki tüm keskinoğlu şikayetlerini okudum. Çok fazla bozuk yumurta şikayetleri var.Daha önce okusaydım asla keskinoğlunu tercih etmezdim. Herkese telafi paketi gönderileceği söylenmiş kimisine aylar sonra ulaşmış kimisine ulaşmamış bile. Ben de boşuna bekliyorum sanırım telafi paketini. Keskinoğlu bu duruma çözüm bulmalı. Halkı mağdur etmeye hakkı yok.Çözümü ise gerçekten aldatıcı.

  • Hale02 Mayıs 2013

    Keskinoğlu beni aradı .Yaşanan durum için özür dilediler.Konuyla ilgileneceklerini bu durumu telafi etmeye çalışacaklarını dile getirdiler. 30 lu paketteki tüm yumurtaların bozulmuş olması bende tedirginlik yarattı.Ailemin sağlığı için bir daha Keskinoğlu'nu tercih etmeyeceğim. İnternette araştırdım bozuk yumurta bir çok hastalığa, önemsenmezse ölüme yol açabiliyormuş.Yumurta en çok tükettiğimiz gıda maddesi.İhmale gelmez.Yumurtalar öyle kötü kokuyordu ki uzun bir süre yumurta tüketeceğimi sanmıyorum.

  • Keskinoğlu Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın İlgili, "Keskinoğlu-(Tavvuk Restoran) Bozuk Yumurtalar!" başlıklı şikayet ile ilgili olarak müşterimize 25 Nisan 2013 tarihinde telefon ile ulaşılmıştır. Konuyla ilgili detaylı bilgiler kendisinden alınarak, duruma sebep olan uygunsuzluk ve eksiklikler yönünde gerekli çalışmaların yapılacağı bilgisi müşterimize iletilmiştir. Saygılarımızla, Keskinoğlu Şirketler Grubu Müşteri Hizmetleri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön