06 Mayıs 2013

Keskinoğlu-(Tavvuk Restoran) Bozuk Yumurta!

21 nisan 2013 günü ŞOK alaybey Karşıyaka şubesinden aldığımız 30 lu sarı samall yumurta kolisinden tavaya kırıldığında çok dağıldığını görünce diğer yumurtalarıda sallayarak ve tuzlu suda deneyerek 5 adedinin içinin sallandığının ve suya batmadığı görüldü .

Bunun üzerine email olarak konuyu bildirmeme rağmen hiç aranmadım aldığım mağaza yada bildirerek konuyu ileteceklerini söylediler. yumurtanın üzerindeki numaraları yazdığım halde bir cevap verilmedi..yoksa kolilerde bozuk yumurtaları da arasına mı konulmakta yumurta alırken dikkat edilmesi gerekmektedir.

Nevzat 231 Okunma

Cevaplar

  • Nevzat 19 Mayıs 2013

    keskinoğlu müşteri temsilcisi evime gelerek yumurta örneklerin den 2 adet sallanan 2 adet sallanmayan yumurtalardan 4 adet 09.05.2013 tarihinde verdim.

  • Keskinoğlu Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, "Keskinoğlu-(Tavvuk Restoran) Bozuk Yumurta!" başlıklı şikayet ile ilgili olarak müşterimizle 08 Mayıs 2013 tarihinde görüşülmüştür. Konuyla ilgili detaylı bilgiler kendisinden alınarak, duruma sebep olan uygunsuzluk ve eksiklikler yönünde gerekli çalışmaların yapılacağı bilgisi müşterimize iletilmiştir. Saygılarımızla, Keskinoğlu Şirketler Grubu Müşteri Hizmetleri Birimi

  • Keskinoğlu Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, "Keskinoğlu-(Tavvuk Restoran) Bozuk Yumurta!" başlıklı şikayet ile ilgili olarak müşterimiz 07 Mayıs 2013 tarihinde telefon ile aranmış fakat belirttiği numaradan kendisine ulaşılamamıştır. Konuyla ilgili detaylı bilgiler kendisinden alınmak üzere, en kısa sürede tekrar aranıp ulaşılmaya çalışılacaktır. Saygılarımızla, Keskinoğlu Şirketler Grubu Müşteri Hizmetleri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön