Keskinoğlu Tavuk Dönerden Deri Parçaları Çıktı!

Cahit G. |

Akyurt Marketten almış olduğum Keskinoğlu tavuk firmasına ait 1. kilogramlık hazır döneri ambalajından çıkartıp ısıtıp yerken, daha önce hiç karşılaşmadığımız tavuğun deri parçaları ve dönerlerin iyice ufalanmış hali ile karşılaştık. Daha önce de alıyorduk böyle bir şey yoktu. Bu yüzden almaya da devam ediyorduk.

Ancak son aldığımız ürünün bu şekilde çıkması ile artık almamaya karar verdik. Tabi ki bu döneri yemekten tiksindiğimiz için de , sokak hayvanlarına vermek zorunda kaldık. Böyle bir firmanın bu şekilde ürün satmasını anlamıyorum. Ayrıca verdiğim ücreti de helal etmiyorum.

Etiketler :

Yabancı Madde Çıkması

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Eylül
  12:51

  Sayın İlgili,

  "Keskinoğlu Tavuk Dönerden Deri Parçaları Çıktı!" başlıklı şikayet ile ilgili olarak müşterimize 19 Eylül 2013 tarihinde telefon ile ulaşılmıştır. Konuyla ilgili detaylı bilgiler kendisinden alınarak, duruma sebep olan uygunsuzluk ve eksiklikler yönünde gerekli çalışmaların yapılacağı bilgisi müşterimize iletilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Keskinoğlu Şirketler Grubu
  Müşteri Hizmetleri Birimi

 • Cahit G.
  19 Eylül
  12:34

  Arandığım zaman ulaşılamadıysam tekrar aranabilirim. Ancak şu saate kadar kimse beni aramadı. Hala şikayetimde ısrarlıyım. Artık bu firmanın ürünlerini almayı düşünmüyorum.

 • 17 Eylül
  17:07

  Sayın İlgili,

  "Keskinoğlu Tavuk Dönerden Deri Parçaları Çıktı!" başlıklı şikayet ile ilgili olarak müşterimiz 17 Eylül 2013 tarihinde telefon ile aranmış fakat belirttiği numaradan kendisine ulaşılamamıştır. Konuyla ilgili detaylı bilgiler kendisinden alınmak üzere, en kısa sürede tekrar aranıp ulaşılmaya çalışılacaktır.

  Saygılarımızla,

  Keskinoğlu Şirketler Grubu
  Müşteri Hizmetleri Birimi