10 Mart 2014

Keskinoğlu Sen Bize Ne Yediriyorsun?

Bir tüketici olarak bu şikayeti bildirmek zorundayım kimse kusura bakmasın. Keskinoğlu ürünlerini hiç almıyor değilim ama döner vs. gibi ürünlerini artık tüketmiyorum. Özellikle soslanmış tavuk etlerinde ürünü maskelemek kolay oluyor. Çünkü sos kokusu ve tadıyla bastırılmış et bozuk mu değil mi anlaşılamıyor.

Birçok kez satın aldığım Keskinoğlu tavuk döneri üşenmeyip ayıkladım. Üzerinde tavuk kılı (tüyü diyemeyeceğim) olan deri parçaları ürünün yaklaşık 1/3'ünü oluşturuyor. Ürüne ödediğimiz paranın 1/3'ü sakatata gidiyor. Şimdi merak ediyorum; bu firma yetkilileri veya çalışanları bu ürünleri çocuklarına yedirmek isterler mi?

Turgut 1.166 Okunma

Cevaplar

  • Turgut13 Mart 2014

    Çözüm üretilip üretilmediğini bilmek için, stoklar tükendikten sonra piyasaya yeniden sürülen ürünleri denemek gerek. Bu yüzden firma şikayet konusu olan durumu ortadan kaldırdıktan sonra niçin olmasın!

  • Turgut'un Teşekkür Mesajı13 Mart 2014

    İlgilendiğiniz ve bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim, umarım daha kaliteli ve sağlıklı ürünler sunarsınız.

  • Keskinoğlu Temsilcisi10 Mart 2014

    Sayın İlgili, " Keskinoğlu Sen Bize Ne Yediriyorsun? " başlıklı şikayet ile ilgili olarak müşterimize 10.03.2014 tarihinde telefon ile ulaşılmıştır. Konuyla ilgili detaylı bilgiler kendisinden alınarak, duruma sebep olan uygunsuzluk ve eksiklikler yönünde gerekli çalışmaların yapılacağı bilgisi müşterimize iletilmiştir. Saygılarımızla, Keskinoğlu Şirketler Grubu Müşteri Hizmetleri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön