17 Eylül 2013

Keskinoğlu Personelin Tavrı Bizi Çok Rahatsız Etti!

İstanbul Sarıyer'de faaliyet gösteren Simar A.Ş ne bağlı Keskinoğlu Tavuk restoranında yemek yemek için ilgili restorana gittik. Karşılama son derece güzeldi.

Yemekler geldi yerken gözlüklü beyaz gömlekli (Restoran yöneticisi olduğunu düşünüyoruz) bir bayan dikkatimizi çekti. İçeride çalışan sarı beyaz t-shirtli personeller işlerini yaparken bu malum bayan durduk yere personele alakasız şekilde hakaretler vs. bağırıp çağırıyordu. Olan biteni anlamadık bayağı bir rahatsız olduk.

Yemeğimizi bitirmeden restorandan ayrıldık her zaman gittiğimiz bir mekan ama bu duruma bir el atılsın bence. O bayanın psikolojik sorunları olduğunu düşünüyoruz. Aynı sorun devam ederse restorana gitmeyi düşünmüyoruz.

Oktay 295 Okunma

Cevaplar

  • Keskinoğlu Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın İlgili, "Keskinoğlu Personelin Tavrı Bizi Çok Rahatsız Etti!" başlıklı şikayet ile ilgili olarak müşterimize 17 Eylül 2013 tarihinde telefon ile ulaşılmıştır. Konuyla ilgili detaylı bilgiler kendisinden alınarak, duruma sebep olan uygunsuzluk ve eksiklikler yönünde gerekli çalışmaların yapılacağı bilgisi müşterimize iletilmiştir. Saygılarımızla, Keskinoğlu Şirketler Grubu Müşteri Hizmetleri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön