Keskinoğlu Kural Tanımayan Sürücünüz!

Ragıp E. |

25 Temmuz 18. 40 da Marmaris Gökova yolunda, Gökçe mevkiinde, ana yolda seyrederken, şirketinize ait 45**6037 plakalı tır aniden, iki şeridi de kaplayacak şekilde yola çıktı. Fren yaparak
zorlukla durdum ancak arkadaki aracın bana çarpmasına santimler kaldı.

Araçlar korna çalıp şoförünüzü uyardığında, gayet kabaca "yavaş gitsenize diye bağırdı". Arkasından gazlayarak 120 km hıza kadar çıktı. Gökova kavşağında, sol şeritten aniden sinyal vermeden sağa dönüş yaptı, biraz ilerdeki benzinciye girdi.

Kamyonlarınızı ve sürücülerinizi nasıl takip ediyorsunuz, bunların hız limiti yok mu? Bu sürücünün geçmişi nedir, kaç kazaya karışmıştır. Böyle bir adamın altına nasıl Tırı veriyorsunuz? Keskinoğlu'ndan şikayetçiyim.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ragıp E.
  23 Ağustos
  23:33

  Şikayetvar.com a yazıncaya kadar, gönderdiğim bir çok mail e yanıt vermeyen firma, sitenizde yayınlanan mektuptan sonra, olayla aniden! ilgilenme gereksinimi duymuştur. Samimi olduklarına inanmıyorum. Sizlere teşekkür ederim, saygılarımla.

 • 19 Ağustos
  17:30

  Sayın İlgili,

  "Keskinoğlu Kural Tanımayan Sürücünüz!" başlıklı şikayet ile ilgili olarak müşterimize 19 Ağustos 2013 tarihinde telefon ile ulaşılmıştır. Konuyla ilgili detaylı bilgiler kendisinden alınarak, duruma sebep olan uygunsuzluk ve eksiklikler yönünde gerekli çalışmaların yapılacağı bilgisi müşterimize iletilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Keskinoğlu Şirketler Grubu
  Müşteri Hizmetleri Birimi