06 Nisan 2015

Keskinoğlu Kova Tavuk Pişmiyor ve Çok Kötü Kokuyor.

Dün akşam Keskinoğlu'nun Kova tavuğunu gördüm markette. Keskinoğlu markasına güvendiğim için hiç tereddüt etmeden 2 kutu satın aldım. Hemen ilk kutudan bir kaç parça alıp pişirdim. Kutunun üstünde nasıl pişirilmesi gerektiğine dair bir ibare göremedim. Önce mikro dalgada ısıtmayı denedim.

Yumuşadı içi kanlı gibi bir tuhaf bir koku var. Onlar olmayınca demek mikro dalgada olmuyor tavada pişiriyim dedim. Diğer parçaları da tavada pişirdim ama yok gerçekten çok kötü. Pişirdiklerimi yiyemedim. Ya ürün yanlış bir ürün yada ben pişiremedim ama diğer şikayetleri de görünce anlıyorum ki üründe bir problem var. Bu ürünün marka imajınıda olumsuz etkileyeceğini düşünüyorum.

Büşra 3.487 Okunma

Cevaplar

  • Keskinoğlu Temsilcisi06 Nisan 2015

    " Keskinoğlu Kova Tavuk Pişmiyor ve Çok Kötü Kokuyor. " başlıklı şikayet ile ilgili olarak müşterimize 6 Nisan 2015 tarihinde telefon ile ulaşılmıştır. Konuyla ilgili detaylı bilgiler kendisinden alınarak, duruma sebep olan uygunsuzluk ve eksiklikler yönünde gerekli çalışmaların yapılacağı bilgisi müşterimize iletilmiştir. Saygılarımızla, Keskinoğlu Şirketler Grubu Müşteri Hizmetleri Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön